Terassa

Možnosti na TERASSE

Retro večer

Ať už si představujete jen malou rodinnou oslavu, nebo chcete pozvat všechny přátele, počítejte s námi. Po domluvě pro vás rádi připravíme tematickou oslavu v retro stylu, gurmánskou ochutnávku nebo koktejlový večírek. A pokud zrovna nechcete přijít s vlastní společností, sledujte pravidelně náš facebook nebo webové stránky. Pravidelně pořádáme tematické večery, na kterých vás rádi přivítáme.

Co bude dnes k večeři?

Také vám připadá, že vaříte stále dokola ty samé recepty? Přijďte si pro inspiraci k nám. Každý den máme něco nového a něco osvědčeného. Tradiční recepty s moderním šarmem, které vás jistě osloví. Vaříte pro děti a víte, co nejí? Zavolejte a večeři upravenou speciálně pro ně si vyzvedněte cestou z práce. Potěšte partnera teplou večeří bez času stráveného v kuchyni. Pohodový večer si u nás můžete vyzvednout v krabičce.

Kancelář na TERASSE

Přijďte k nám vyměnit vyčerpávající stereotyp vašeho pracovního prostředí za inspirativní pauzu s voňavou kávou. U nás ji podáváme vždy s úsměvem. Na TERASSE načerpáte novou inspiraci, která při home office často mizí v nedohlednu. Nebo jen preferujete čerstvý vzduch před hučící klimatizací a z blikajících žárovek už vás pálí oči? U nás jsou vítáni všichni umělci, žurnalisté, právníci, i soukromí učitelé. Přijďte k nám a poznáte skutečnou výhodu své volné pracovní doby.

To go

Nestíháte, ale přesto se nechcete vzdát zdravého domácího jídla a lahodné kávy? Nebo jen nemáte chuť trávit čas v restauraci a raději večeříte v pohodlí domova? I to je u nás možné. Veškeré jídlo i nápoje vám zabalíme, nalijeme do kelímku nebo zkrátka upravíme tak, abyste si je mohli vzít s sebou. Ať už jsme jen zastávkou na cestě do práce, nebo plánujete celodenní výlet.

Bussines prochází žaludkem

Máte důležité obchodní jednání, u kterého záleží na každém detailu? Ať už jste jen dva nebo vás přijde víc, u nás nic není problém. V příjemné neformální atmosféře snadno najdete společnou řeč. Samozřejmostí je připojení Wi-Fi. Stihnout dvě věci najednou už dávno není nemožné. Obchodní schůzka a dobré jídlo tak bez problémů splynou v jeden příjemný zážitek.

Zavřeli Vám v bance před nosem? Nebo máte po polední pauze ještě spoustu práce 
a potřebujete doplnit energii? Zajděte k nám zapomenout na každodenní starosti, nebo na chvilku vypnout a vychutnat si šálek pohody ve všedním dni. Milá obsluha Vám každopádně zvedne náladu a dobré jídlo zase hladinu endorfinů. Jednoduše, s chvilkou u nás může být i pracovní den zábava.

Následník vychovaných rodičů je u nás milý host

Děti máme rádi, a proto jsme pro ně připravili i nějakou tu zábavu navíc. Vítáme u nás všechny maminky na mateřské dovolené, hlídací babičky i tatínky a jejich princezny. Nevyžadujeme absolutní klid, ale věříme, že kultivované prostředí TERASSY se stane vhodným místem k vysvětlení pojmů gentleman a malá dáma.

Na co máte chuť?

Vzpomínáte na chutě svého dětství, nebo plánujete rodinnou oslavu a přemýšlíte o občerstvení? Pro nás není problém uvařit téměř cokoli. Ať už zatoužíte po bramborových šiškách, plném hrnci guláše, tácech s jednohubkami nebo obložených mísách. Stačí zavolat nebo se stavit na kus řeči.

Snídaně do postele

Chcete překvapit někoho blízkého, potěšit nadřízené nebo si zkrátka jen zpříjemnit nedělní ráno? Zavolejte, a za chvilku může být teplá snídaně u vás. A samozřejmě nejenom snídaně. Od svačiny po večeři vám dovezeme jakékoli jídlo domů nebo do práce, pro vás a všechny, kdo nemají čas nebo chuť k nám zaskočit. Dobře se najíst už nemůže být snadnější.